سالروز حماسه ۹ دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

مردم عزيز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنيا را خيره کرد." ((مقام معظم رهبری مدالظله العالی))

اقدامات غیرقانونی و خروج عده‌ای بی‌بصیرت بر رأی مردم پس از انتخابات، ظلم و جفا به انقلاب اسلامی و عموم مردمی بود که با گرایش‌های مختلف سیاسی اما با شور وعلاقه برای رقم زدن آینده‌ای درخشان پای صندوق های رأی حاضر شده بودند

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات مرد و زن ايرانی به حساب می آيد . حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنيای آنها خواهند ايستاد. روز نهم دی ماه در تاريخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصيرت تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد. در اين روز ماندگار و تاريخی ملت هميشه در صحنه ايران اسلامی، حماسه ای ديگر آفريد و دشمنان خدا و دينش را مأيوس و نااميد ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آيت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت

 

آرای یکایک مردم بدون در نظر گرفتن اینکه به چه کسی رأی داده بودند سرمایه‌ای بزرگ برای نظام و انقلاب بود و می‌توانست باعث عقب‌نشینی دشمنان و استیفای حداکثری منافع ملی در عرصه بین المللی شود؛ اما با عدم تمکین عده‌ای به رأی مردم و دعوت به قانون شکنی، زمینه امیدواری دشمنان و نا آرامی‌های چند ماهه فراهم شد.

عدم تمکین برخی از کاندیداها به قانون و دعوت عمومی به قانون شکنی و اغتشاشات خیابانی پس از انتخابات را باعث خوشحالی دشمنان و نگرانی دوستان انقلاب و نظام اسلامی دانست و افزود: لجاجت و حماقت فتنه‌گران در ادامه روند غیرمعقول، ایجاد اغتشاش و ناآرامی از طریق برگزاری تجمعات غیرقانونی خدمتی به دشمنان انقلاب و کشور بود.

روز نهم دی، روزی است که مردم ايران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فريب حيله ها و نيرنگ های آنان را نمی خورند. روز نهم دی روزی است که مردم ايران نشان دادند که با بصيرتند و در ميان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولايت فقيه است، بر می دارند و در نهايت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ايران نشان دادند که اين جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: ((پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت تان آسيب نرسد)) به خوبی در عمل به آن معتقد و پايبند هستند. نهم دی ماه يک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصيتی نظام اسلامی بود.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.