مصاحبه با مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمان

سفر فرهنگی و معنوی عتبات عالیات

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمان، امین مهدی پور در دومین سفر فرهنگی و معنوی عتبات عالیات چنین ابراز داشت.

الحمد الله بسیج حقوق دانان که از افراد معتقد به انقلاب اسلامی و پایبند به ارزشهای دینی تشکیل گردیده جامعه مخاطبین گسترده ای را اعم از قضات، وکلا،سردفتران،مدیران حقوقی،اساتید و دانشجویان را در برگرفته است. مهمترین برنامه اجرای که به منظور ایجاد انگیزه و ارتباط معنوی، اردوی زیارتی عتبات عالیات است که دومین سال، این برنامه به مرحله اجرا درآمده است.

چه تعدادی از حقوق دانان بسیجی در این برنامه شرکت کردند؟

سال گذشته با حضور ۱۶۵ نفر از خانواده عزیز حقوق دان و امسال ۱۲۰ نفر از این قشر فرهیخته و تاثیرگذار در این برنامه شرکت داشتند.

لطفا در مورد این سفر توضیحاتی بفرمایید؟

حرکت زائرین حقوق دان بسیجی امسال از تاریخ ۹/۱/۹۶ آغاز و بمدت ۸ روز ادامه پیدا کردکه زائرین ۶ روز در کربلا و بمدت ۲ روز در نجف به زیارت و انجام اعمال خود پرداختند. در ضمن در این مدت نیز برنامه های فرهنگی و برنامه ای ویژه هر یک از اماکن مقدس و شریف برنامه ریزی و اجرا گردید که مورد استقبال زائرین بزرگوار قرار گرفت.

آیا برای سال جاری نیز چنین اردوهایی در نظر دارید؟

از آنجایی که این برنامه مورد استقبال جامعه حقوق دان استان قرار گرفته در نظر است که با ساز و کار مناسب تر و با شکوه هرچه بهتری این برنامه به مرحله اجراء درآید. خاطر نشان می کنم که امسال نیز در صورت استقبال هر کدام از صنوف قشر بسیج حقوق دان، در نظر است در کنار این برنامه ، اردوهای درون استانی نیز به تفکیک میان اقشار برنامه ریزی گردد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.