۹ دی، یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است

بیانیه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمان به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی

نهم دیماه سال ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ پر برکت انقلاب اسلامی ایران بود تا برای چندمین بار به جهانیان ثابت نماید این نظام الهی و ولایی تا چه حد از استحکام و پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است.

۹ دی، یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی مردم ایران است که برگرفته از فرهنگ عظیم عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان داخلی و خارجی و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نا درستشان به ارمغان آورد. این روز در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی از حماسه های ماندگاری است که همگان شاهد  پیوند عمیق بین مردم و ولایت برای خاموش کردن فتنه های ملی و بین المللی  بودند. ملت در این روز با حضور میلیونی خود نشان داد که اگر کسی برسر شاخه درخت انقلاب بنشیند ، فتنه گری راه بیندازد ، شاخه آفت زده را هرس خواهد کرد و فتنه گر را به انزوا خواهد کشاند.

اینک سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمان در هفتمین سالگرد حماسه ۹ دی اعلام میدارد که در کنار ملت قهرمان پرور ، ملت آگاه و بصیر چون همیشه در زیر پرچم ولایت در خدمت به نظام جمهوری اسلامی تا اهدای آخرین قطره خونمان ثابت قدم ایستاده ایم و پیوسته گوش به فرمان و لبیک گوی اوامر رهبر عزیزمان ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) خواهیم ماند و آمادگی خود را برای حضور در تمامی صحنه ها  علی الخصوص در جبهه مبارزه با استکبار جهانی و جبهه دفاع از حریم آل الله که در سوریه و عراق در جریان است اعلام نموده و برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های نظام و انقلاب در راه تحقق این اهداف متعالی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.