اوج بصيرت،ولايت مداري و هوشياري ملت ايران در حماسه ۹دی رقم خورد

بزرگداشت ۹دی متعلق به یک جناح سیاسی خاص نیست

معاون فرهنگی دادگستری کل استان کرمان از مشارکت فراگیر خانواده بزرگ دستگاه قضائی در مراسم بزرگداشت حماسه ماندگار ۹ دی (روز بصیرت) در استان کرمان خبر داد وافزود:تدابیر لازم جهت حضور باشکوه کار کنان دستگاه قضائی به همراه خانواده هایشان در این حماسه بزرگ اندیشیده شده است

حجت الاسلام و المسلمین عباس اسدی در دومین جلسه ستاد بزرگداشت حماسه ۹دی  دادگستری استان که با حضور رییس کل دادگستری  در محل سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار گردید،اظهار داشت: این حضور همراه با شور وشعور به صورت گسترده خواهد بود که لازم است به صورت دقیق و به موقع اطلاع رسانی گردد.

 

این مقام قضائی بیان کرد:بزرگداشت  ۹دی متعلق به یک جناح سیاسی خاص نیست و همه ی مردم ایران از تمامی جناح های انقلابی با حضور در این صحنه باشکوه بیعت خود را با شهدای کربلا و سرور آزادگان حضرت امام حسین (ع)،امام زمان (عج)ونائب بزرگوارشان رهبر معظم انقلاب تجدید کردند.

 

اسدی ادامه داد:پاسداشت  این روز ادامه همان دستاورد عظیم در تجدید بیعت امت با ولایت خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه اوج بصيرت،ولايت مداري و هوشياري ملت ايران در حماسه ۹دی رقم خورد،تصریح کرد: حضور ميليوني مردم در حماسه  ۹ دي كه در طول سه دهه تاريخ انقلاب بي نظير بود، بصيرت، هوشياري و دشمن شناسي ملت مسلمان ايران را به خوبي نشان داد و براي هميشه به عنوان حماسه اي ماندگار در تاريخ باقي خواهد ماند.

 

این مقام قضائی به اقتدار و قدرت بازدارندگي نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد وافزود: غربي ها با برآوردهاي غلط دشمنان و خائنان ملت ايران چون منافقين، به اذعان خودشان چالشي ترين بحران را براي ايران اسلامي طراحي و عملياتي كردند؛ اما با مشت محكم مردم مواجه شده و به پيوند نظام اسلامي با مردم و اقتدار حاصل از آن پي بردند.

 

مصطفی شمس،معاون مالی وپشتیبانی دادگستری کل استان کرمان اظهار داشت:در فتنه ۸۸هدف دشمنان نابودی و ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

 

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج دادگستری کرمان با اشاره به سخن امام راحل(ره)مبنی بر  اینکه  حفظ و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از  اوجب واجبات، گفت:حماسه ماندگار ۹ دی روز حمایت از ولایت ونظام بود.

 

یدالله عباس زاده ، مستشار دادگاه تجدید نظر و رئیس کانون بسیج حقوقدانان شهید بهشتی دادگستری کرمان بر حضور حداکثری حقوق دانان بسیجی در مراسم گرامیداشت ۹ دی تاکید کرد وافزود:دادگستری استان کرمان همواره در چارچوب منویات رهبر معظم انقلاب گام برداشته است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.