نهم دی ماه بواسطه حرکت عظیم فوق العاده مردم در تاریخ ماندگار شد

برگزاری مراسم روز قشر بسیج حقوق دانان

به مناسبت گرامیداشت روز بسیج حقوق دانان مراسمی تحت همین عنوان با حضور قضات ، وکلا، سردفتران اسناد رسمی ، اساتید و دانشجویان حقوق در موزه دفاع مقدس کرمان برگزار گردید .در این مراسم اعضاء ضمن بازدید از موزه دفاع مقدس یکبار دیگر با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدا بیعتی مجدد بستند.

در ابتدای این مراسم مسئول بسیج حقوق دانان استان ضمن عرض خیر مقدم گزارش عملکرد یکساله سازمان را بیان کرد.

 سپس رئیس کل دادگستری استان و رئیس شورای عالی بسیج حقوق دانان حاج آقا موحد در خصوص اهمیت و فلسفه تشکیل بسیج مطالبی را مطرح و به اهمیت پاسداشت روز نهم دی پرداخت و با اشاره به حماسه نهم دیماه ضمن دعوت جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز تاکید کرد، حماسه ۹ دی علاوه بر تجدید بیعت با مقام رهبری اعلام برائت از هر گونه فساد و مقابله با استکبار جهانی است .

سپس ریاست شعبه چهارم دادگاه انقلاب برادر اکبری زاده مطالبی را تحت عنوان رسالت یک حقوق دان بسیجی را از منظر مقام معظم رهبری بیان کرد و اعلام نمود که باید گوش به فرمان اماممان باشیم و در همه حال آماده و مهیا در تمامی زمینه های پاسداری از انقلاب را داشته باشیم . ایشان ضمن بیان کراماتی از شهدای عزیز سفارش نمود که امروز همه ما باید مدیون و میراث دار گرانقدر خون شهیدان عزیزمان باشیم.

در پایان سردار فرماندهی سپاه ثارالله استان به تشریح اوضاع منطقه در بعد ملی و فراملی پرداخت و بیان داشت که امروز راز سربلندی و عزت ما در گروه تبعیت کامل از مقام معظم رهبری است که سجل این تبعیت در روز نهم دیماه با حضور پرشور مردم در صحنه یکبار دیگر این شکوه ، غیرت و وحدت را به چشم جهانیان خواهد کشاند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.