عدم قناعت مدیران بحث حقوق های نجومی را رقم زد

برگزاری همایش مبارزه با فساد و اشرافی گری

در مورخ ۹۵/۰۹/۰۶ همایش مبارزه با فساد و اشرافی گری به همت کانون بسیج حقوق دانان شهید قدوسی شهرستان جیرفت با همکاری روابط عمومی و امور فرهنگی حوزه قضایی شهرستان جیرفت در محل دادگستری جیرفت برگزار گردید.

در ابتدای این همایش ریاست دادگستری شهرستان جیرفت  ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و تبریک هفته بسیج و تسلیت مناسبت های پیش رو افزود : امروز بسیج در همه عرصه ها توانسته حضوری فعال و پر ثمر داشته باشد و توانسته است توانایی های خودش را در حوزه  های هوافضا ، پزشکی ، موشکی و ... نشان بدهد که علت اصلی این همه پیشرفت ها ناشی از تفکر و فرهنگ بسیجی است.

 آقای انجم روز بیان داشت : تفکر و فرهنگ بسیجی از مردم روحیه انقلابی ساخت و همین روحیه باعث شد تحت فرمان مقام معظم رهبری همه فتنه ها به خصوص فتنه سال ۸۸ سرکوب گردد و روزی درخشان و نورانی چون ۹ دی خلق شود.

سپس نماینده مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی(آقای کمالی پور) ضمن عرض تسلیت مجدد و گرامیداشت جانباختگان حادثه تروریستی حله و حادثه تصادف قطار بیان داشت  به روح و روان همه جانباختگان در راه  حقیقت و امام شهدا درود می فرستیم و آرزوی توفیق و سربلندی رهبر معظم انقلاب را از خداوند متعال خواهانیم.

  آقای کمالی پور افزود : حضور ما در این همایش عاملی است به خودمان کمک کنیم تا بتوانیم با نگاه به گذشته ، به مردم عزیز ایران اسلامی بهتر خدمت کنیم وی همچنین افزود  فرق بین انقلاب اسلامی ایران با صدها حرکت انقلابی دیگر آن است که انقلاب اسلامی ما متاثر از حادثه کربلا بود که امام حسین (ع) آن را خلق کرده است .

آقای کمالی پور در ادامه افزود : امروز در انقلاب اسلامی ، شاهد موانع زیادی شامل تحریم ها و بد عهدی های برخی کشورها هستیم و شهدای زیادی در جهت تثبیت همین ارزش های انقلاب تقدیم نمودیم و امروز ما به عنوان کسانی که بازمانده از چند سال دفاع مقدس می باشیم وظیفه داریم  پیام رسان خوبی در جهت حفظ آرمان ها و ارزش های انقلابی با تفکر و روحیه انقلابی گری باشیم و اگر چنین شد ما دیگر شاهد این همه فساد نخواهیم بود.

 ایشان افزود با توجه به اینکه ، هفته بسیج است و این همایش هم همایش مبارزه بافساد و افشاگری است  این سوال مطرح است که چکار کنیم در جامعه فساد ریشه کن شود و اشرافی گری به حداقل برسد و جامعه بتواند از عدالت تمام عیار سیراب شود؟

ایشان فرمودند: اگر یک نگاهی به دوران دفاع مقدس بیاندازیم و آن قناعت های رزمندگان را ، مسئولین سر لوحه کار خود قرار دهند به نظر شما آیا ما شاهد فساد در حوزه حقوق های نجومی و دیگر موارد هستیم؟ قطعا جواب خیر است هر جا که ما پا را از ارزش ها فراتر گذاشتیم آَنجا مرتکب فساد شدیم اگر امروز هر کس به حق خودش قانع باشد این همه فقیر وجودنخواهد داشت.

 نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما وظیفه داریم با الگو برداری از شعار کل ارض کربلا و کل یوم عاشورا هر روزی که حق و باطل در مقابل هم قرار بگیرند آن روز، روز عاشورا و هر سرزمینی که ارزشهای حق در مقابل باطل قرار گیرد آنجا سرزمین کربلاست که می بایست با همه توان با ضد ارزش ها مبارزه کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.