بسیج همزاد انقلاب و برخاسته از متن ملت است

بیانیه بسیج حقوق دانان استان کرمان به مناسبت هفته بسیج

تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه های الطاف خداوندی و از برکات انقلاب اسلامی است

بسم الله الرحمن الرحیم

و نرید ان نمن علی الذین استضعفوافی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم وارثین

و اراده ما براین قرار گرفته است که به مستضعفین نعمت بخشیدیم و آنها را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم .

تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه های الطاف خداوندی و از برکات انقلاب اسلامی است . بسیج همزاد انقلاب است و برخاسته از متن ملت است . دلیر مردان وشیرزنان این مرز و بوم از همه قشر بودند که این فرهنگ وتفکر را احیا نمودند  و انقلاب عالی ترین ثمره وجود این امت بود که نمونه بارز آن در مقطع حساس ۸ سال دفاع مقدس متبلورگشت بی تردید در دوران دفاع مقدس اگر تفکر بسیجی حاکم نبود ما نمی توانستیم در جنگی نابرابر و در مصاف با استکبار جهانی تا بن دندان مسلح پایداری کنیم و این تفکر و ایمان بسیجی بود که معادلات و محاسبات مادی استراتژیک جهانی را برهم زد و دشمنان انقلاب اسلامی ایران را با شکست مواجه کرد.

امروز اگر استکبار جهانی در مقابل رشد علمی و تکنولوژی ایران اسلامی به بهانه های واهی سنگ اندازی می کند، در حقیقت از اقتدار فراگیر معنوی بسیج می هراسد. دشمنان در حقیقت از اقتدار معنوی بسیج می ترسند و می دانند که اگر این تفکر جهانی شود منافع مادی و شیطانی آنها به مخاطره خواهد افتاد .

کارکرد ها ، پیامدهای وجودی بسیج در سطح ملی ، منطقه ای و جهانی این نهاد مردمی را پیشتاز جریان سازی های دفاع از انقلاب  قرار داده است که با بصیرت در زمان شناسی ، دشمن شناسی ، موقعیت شناسی و حضور به هنگام در صحنه های نیاز کشور توانسته فلسفه و نقش خود را در زمره ضروریات انقلاب تحکیم بخشد.

سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تاکید بر تجدید عهد و پیمان و بیعت عاشورایی با ولی فقیه زمان و فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی). اعلام می دارد: همچنان هوشمندانه در صحنه های مقابله با تهدیدات متنوع دشمن و مجاهدت در راه پیشرفت و سربلندی و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی آماده است و در راستای تقویت روحیه انقلابی و گفتمان انقلاب از هیچ مجاهدت شبانه روزی مضایقه نخواهد کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.